Selçuk Bayraktar Belediye Başkanı mı Oluyor! Temayül Yoklamasında İlk Sıralarda Halk Onu Israrla İstiyor Selçuk Bayraktar Belediye Başkanı mı Oluyor! Temayül Yoklamasında İlk Sıralarda Halk Onu Israrla İstiyor

MHP İl Başkanı Muhammet Tekin, gösterilen teveccüh için herkese tek tek teşekkür ederek “Her zaman güzel Bursa’mızın gönlü güzel hemşehrilerimizin yanında emrindeyiz. İnşallah sıkılmadık el, çalınmadık kapı, dokunulmadık gönül bırakmayacağız. Her zaman biriz, beraberiz” ifadelerını kullandı. Tekin, Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı ve İl Başkan Yardımcıları ile Yıldırım’da esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
Özellikle İsrail’in Filistin halkına yönelik katliamına karşı Cumhur İttifakının iki lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin net ve kararlı tutumu MHP İl Başkanı Muhammet Tekin’in esnaf ve vatandaşlarla buluşmasının ana gündemi oldu. Vatandaşlar sık sık MHP İl Başkanı Muhammet Tekin’e Türkiye’nin güçlü duruşundan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.