EĞİTİM BİR-SEN´DEN İNDİRİM PROTOKOLÜ

EĞİTİM BİR-SEN´DEN İNDİRİM PROTOKOLÜ

Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanlığı ile geçtiğimiz günlerde Alanyurt yolunda hizmete açılan Bücürland arasında indirim protokolü imzalandı.
Bücürland’da düzenlenen protokole Eğitim Bir-Sen ilçe Başkanı Sinan Aktaş, Bücürland Yönetim Kurulu Başkanı Reis Yurdakul ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
SENDİKA ÜYELERİNE YÜZDE 20 İNDİRİM
Protokol öncesi bir konuşma yapan Reis Yurdakul, “Bizler Bücür Land olarak, Eğitim Bir-Sen üyelerine yönelik yüzde 20´lik indirim anlaşması yapmak adına burada birlikteyiz. Bücür Land bünyesinde çocuklarımıza hizmet vermek, onları böyle güzel bir komplekste ağırlamak, hem sportif etkinlik yapmalarını sağlamak hem de kişisel gelişimlerine oyun yoluyla katkıda bulunmak için bu konsepti İnegöl e kazandırdık. İlçemizde ihtiyaç bulunan bu güzel çalışmayı daha fazla insana yayabilmek adına bu tür indirim anlaşmalarına sıcak bakıyoruz. Eğitim Bir-Sen üyelerine dönük bu indirimi sağlamamızda yardımcı olan sendika yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Hepimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
KALİTELİ EĞİTİMDEN YARARLANMAK AMACIYLA PROTOKOLE İMZA ATTIK
Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Sinan Aktaş ise, “Eğitim Bir-Sen Türkiye genelinde 81 ilde, 941 ilçede teşkilatlanmış Türkiye´nin en büyük sivil toplum kuruluşu. Sivil toplum kuruluşlarının önemi her geçen gün biraz daha artıyor. Bizler İnegöl´de hizmet veren bir STK olarak Bücür Land ile indirim anlaşması imzalamak amacıyla buradayız. Sendikalar sadece özlük haklarıyla ilgili çalışmalar yapmazlar. Bizler sosyal konularda da zaman zaman çalışmalar yapmaktayız. Birçok kazanımlarımız mevcut. Yerel anlamda da birçok alanda indirim anlaşmaları yaparak üyelerimize katkıda bulunmaktayız. Bücür Land’ın İnegöl´de hizmet vermesini bir kazanım olarak düşünüyor ve bunu üyelerimiz adına değerlendirmek istiyoruz. İnegöl´de  bin 200 Eğitim Bir-Sen üyesinin, bu imkanlardan yararlanması amacıyla böyle bir protokole imza atmak istedik. Ve bu mekanda hep birlikte imzaları atıyoruz. İnegöl ve Bursa’da görev yapan 13 bin üyemiz adına yüzde 20´lik bu indirim anlaşmasının hayırlı olmasını temenni  ediyorum” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından  Bücür Land yönetim kurulu başkanı Reis Yurdakul  ve Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Sinan Aktaş indirim protokolünü imzaladılar.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER