Sakarya'nın Taraklı ilçesinde meydana gelen olayda, psikolojik tedavi gördüğü belirtilen 40 yaşındaki Emine B., uykuda olan eşi Eyüp B.'yi bıçaklayarak öldürdü. Emine B., ardından aynı evde bulunan babası Ahmet G.'yi seccade ile boğmaya kalkıştı. Olaya tanıklık eden kızı, anne Emine'nin vahşetini engelledi.

65572a6150acca7054ef4598

Duman Mahallesi'nde saat 02.00 sıralarında gerçekleşen  olayda, Emine B.'nin uzun süredir psikolojik tedavi gördüğü iddia ediliyor. Uykuda olan eşi Eyüp B.'yi bıçaklayarak öldüren Emine B., daha sonra babası Ahmet G.'yi seccade ile boğmaya kalkıştı. Ancak, genç kızın çabalarıyla eylem engellendi.

Olayın duyulması üzerine adrese hemen jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, maalesef Eyüp B.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Yapılan incelemenin ardından Eyüp B.'nin cenazesi morga kaldırılırken, Emine B. ise jandarma tarafından gözaltına alındı.

Kendini korumak isterken cinayet işlemiş! Cinayet anı kamerada Kendini korumak isterken cinayet işlemiş! Cinayet anı kamerada

65572a4650acca6764bb7473