HADİM AVM YENİ MAĞAZASINI BOZÜYÜK’TE AÇTI

HADİM AVM YENİ MAĞAZASINI BOZÜYÜK’TE AÇTI

İnegöl'ün köklü ve güçlü perakende markası olan Hadim AVM, yeni Mağazasını 4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesinde hizmete açtı. Gıda sektöründe kararlı bir şekilde büyümeye devam eden Hadim AVM Bozüyük'te 3 şube'ye ulaştı.

Hadim AVM kaliteli ve güler yüzlü hizmetini  4 Eylül Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi üzerinde 2 Ağustos Cuma günü Bozüyüklüler ile buluşturdu. Açılışı Hadim AVM Yönetim kurulu üyeleri ve Bozüyük halkının katılımı ile beraber yaptı.

Hadim AVM yeni mağazasında açılışa özel yüzlerce üründe kampanyalar ve indirimlerle Bozüyük halkını karşıladı. Bölge sakinleri tarafından yoğun ilgi gören açılışta birçok hediye ürün, promosyonlar ve ikramlar sunuldu.

Kaliteli hizmet anlayışıyla yüz binlerce müşterisiyle güvenilir ulusal marka olma hedefine doğru hızla ilerlediklerini aktaran Hadim AVM Genel Müdür Vekili Coşkun Baştürk, “Hadim AVM her noktada hizmet standardı sağlayarak müşterilerine en iyi hizmeti en kaliteli şekilde veriyor. Yeni şubemizin mahallemize hayırlı olmasını temenni ederek, açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Bozüyük halkımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER