Finans piyasasında her ne kadar son yıllarda girse de son derece aktif ve olağanüstü çalışmalarıyla dikkat çeken TEB, her yönden yardımcınız olmaya devam edecek. Hiç bankaya gitmemiş olsanız dahi, sizin adınıza tanımlanmış kredileri kullanmak, bu bankanın özel fırsatlarından birini göstermektedir. Banka hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olacağınız TEB Müşteri hizmetleri numarası, ulaşım konusunda gerçekten size önemli avantajlar sağlayacaktır. 0850 200 0 666 numarası ile erişim gerçekleştireceğiniz sistem sayesinde, hem bankacılık işlemlerinizi takip edebilir hem de banka ile ilgili kredi veya benzer girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

Ekonomiye güven arttı Ekonomiye güven arttı

Otomatik ödeme talimatı ile faturalarınızı da düzenli bir şekilde yatırmak isterseniz, bu bankada hesabınız en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Otomatik ödeme talimatı veren müşterilerden hesap işletim ücreti alınmaması da aslında önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Banka ile alakalı tüm girişimlerinizi TEB Müşteri hizmetleri numarası vasıtası ile telefonla rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Size verilen bu numara hizmet kapısı olarak önemli bir işlevsellik üstlenirken, her türlü sorun ve sorularınızda gerekli iletişimi sağlayıp, konuyu çözmeniz çok kolay olacaktır. Oldukça yüksek sermayesi ile finans piyasalarındaki üst düzey potansiyeli temsil eden TEB, her yönden nitelikli ve avantajlı sunumlarla size katkıda bulunmaya devam edecek. Sizin için bir iletişim numarası olmaktan öte, hizmetin adeta gerçek adresi olan TEB, bankanın sizin için hazırlamış olduğu tüm özel fırsatlar görmek açısından iyi bir yöntemi temsil edecek.

Yıllarca birikimlerinizi ve yatırımlarınızı değerlendirmek için iyi bir adres arıyorsanız, bu bankanın özel ve fırsatı sunumlarını illaki yakından incelemelisiniz. Hem hesaplarınızı düzenli şekilde yürütme hem de kredi kullanma konusunda son derece çarpıcı özel avantajlar, bankanın son yıllardaki hizmet anlayışı içerisinde gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Gerekli iletişimleri sağlayıp, dilerseniz internet üzerinden, dilerseniz de telefon bankacılığı aracılığıyla banka ile her türlü münasebetinizi daha olumlu bir noktaya taşıyabilirsiniz.