Türk Telekom GAMEON, dünyanın önde gelen yayın platformu Twitch’le yeni bir iş birliğini hayata geçirdi. Twitch özelinde seçilen bir yayıncıya 30 gün boyunca Kademe 1 abone olma ve ilgili kanalda kullanılabilecek yan haklar sağlıyor.

Çalınan telefonunun yerini tespit etti, hırsızı dövdü Çalınan telefonunun yerini tespit etti, hırsızı dövdü

Türk Telekom GAMEON, oyun ekosistemine yenilikleri ile katkı sağlamaya devam ediyor. Türk Telekom GAMEON Twitch iş birliği ile oyun tutkunlarına takip ettikleri yayıncıyı destekleme fırsatı sunuyor. Destek verilen kanalda anons edilecek abonelik, yayıncı ve tüm izleyiciler tarafından görünür olurken kampanyadan yararlanan GAMEON’lular, abonelikle birlikte gelen ayrıcalıklardan da yararlanabilecek.

Türk Telekom GAMEON; yayın platformu Twitch ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kullanıcıların platform üzerinden takip ettikleri bir kanala 1 ay süresince ücretsiz Kademe 1 abone olma fırsatı sunuyor. Destek verdikleri kanalda anons edilecek GAMEON’lular aboneliğin getirdiği reklamsız yayın hakkı, aboneliğe özel rozetler ve ifadeler gibi yan haklardan da yararlanabilecek. 24 mbps ve üzeri hızda Türk Telekom GAMEON’lular kampanyadan her ay yararlanabilecek.